Юрій Чебан та Микола Мільчев провели олімпійський урок для школярів Одеси
02 Жовтня 2019 Поділитися
Юрій Чебан та Микола Мільчев провели олімпійський урок для школярів Одеси

У загальноосвітній школі №25, що в Малиновському районі, відбувся олімпійський урок за участю зіркових спортсменів. Розповісти про спорт до учнів завітали дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій Чебан та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев.

На початку зустрічі школярі 10-х класів послухали розповідь провідного спеціаліста зі зв’язків зі ЗМІ відділення НОК України в Одеській області Влада Єфімова про історію олімпійського руху, про історію виступу спортсменів Одещини на Олімпійських іграх.   Він підкреслив,  що Юрій Чебан є одним з чотирьох дворазових олімпійських чемпіонів з числа одеських спортсменів разом з гімнастками Маргаритою Ніколаєвою та Тетяною Гуцу, а також іншим знаменитим веслувальником  Сергієм Петренком.

Ще більш захопливими стали розповіді чемпіонів про шлях до омріяного Олімпу.

 За словами Юрія Чебана, важливо знайти для себе заняття, в якому будеш успішним Адже успіх  - це, перед усім, запорука командної роботи, зокрема тренера легендарного олімпійця  В’ячеслава Сорокіна:

«Треба завжди боротися до кінця, як, наприклад, бразилець Куейруш в щасливому для мене олімпійському фіналі в Ріо, де він довгий час йшов позаду, а фінішував  третім.

Звісно, не обійшлося без питань, і на кожне була отримана розгорнута відповідь.

Представники відділення НОК України прийшли не з пустими руками - школа отримала такий необхідний спортінвентар та олімпійську літературу, а школярі - олімпійські подарунки.

А наприкінці, звісно, фото на згадку, і автографи, автографи, автографи...

Останнє в медіа