П'ятий ювілейний турнір з вільної боротьби: у Ніжин завітала Ірина Мерлені
03 Жовтня 2019 Поділитися
П'ятий ювілейний турнір з вільної боротьби: у Ніжин завітала Ірина Мерлені

Минулими вихідними в спорткомплексі «Зірка» пройшов п’ятий дитячий міжнародний турнір з вільної боротьби на призи Олімпійської чемпіонки Ірини Мерлені. Захід організовано та проведено відділенням Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області спільно з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Ніжинською міською радою та Федерацією вільної боротьби Ніжинщини.

Цього року за нагороди боролися близько 300 учасників, які представляли 24 команди не лише з різних міст України, а й  Республіки Білорусь.

Вже традиційно на турнір, підтримати юних наступників, завітала  Олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені. Учасників спортивного свята привітали також перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш та голова Вертіївської територіальної громади Ігор Мороз - та інші.

Організатори висловлюють подяку за підтримку у проведенні змагань меценату Владиславу Атрошенку, міському голові Анатолію Ліннику, депутату міської ради Сергію Дзюбі та Федерації вільної боротьби Ніжинщини.

Медіа