У Дніпрі олімпійці долучились до акції “Здай кров – врятуй життя героя”
03 Жовтня 2019 Поділитися
У Дніпрі олімпійці долучились до акції “Здай кров – врятуй життя героя”

Сьогодні на базі обласної клінічної лікарні ім.Мечникова у Дніпрі пройшла соціально важлива акція “Здай кров – врятуй життя героя”. Не лишились осторонь і видатні олімпійці регіону.

На запрошення головного лікаря лікарні, члена виконкому відділення НОК України в Дніпропетровській області Сергія Риженка участь в акції взяли  провідні спортсмени та спортивні функціонери -  Олімпійська чемпіонка з академічного веслування Анастасія Коженкова, срібна призерка  Олімпійських ігор  з академічного веслування   Діна Міфтахутдинова, а також виконавчий директор регіонального відділення НОК України Олександр Дювбаков.

У своєму вступному слові Сергій Риженко розповів присутнім про надзвичайне значення  подібних акцій. Адже донорська призначена для лікування важкопоранених українських бійців та  пересічних громадян, котрі потребують негайної допомоги -  ця кров може врятувати не одне життя. То ж не дивно, що  бажаючих стати донорами було достатньо – близько чотирьох сотен.

Розуміє надважливу роль таких заходів й Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова: «Одного разу мій чоловік потрапив до автомобільної аварії, і йому була потрібна невідкладна допомога з переливанням крові. Дякувати Богу, тоді у лікарні необхідна кров була у наявності та лікарі зуміли надати допомогу. Тому я вже не перший рік поспіль є учасником таких  акцій. Маю надію, що моя кров також врятує життя тому, хто цього потребує».

Діна Міфтахутдинова здавала кров вже втретє. Як зауважила спортсменка, вона буде це робити й надалі:  «Ми спортсмени, олімпійці, й чудово розуміємо наскільки важливою є подібна підтримка для наших бійців та мешканців області. І тому саме в цей день хочеться подарувати часточку себе й свого серця нашим Героям, які кожного дня захищають кордони України й наших дітей від ворога! Можливо й наша капля крові допоможе врятувати життя Героїв»

Останнє в медіа