У столиці День людей похилого віку відзначили активно та спортивно
04 Жовтня 2019 Поділитися
У столиці День людей похилого віку відзначили активно та спортивно

Здоров’я – запорука сильної нації, а що може підтримати та зміцнити його краще ніж рухова активність. У цьому вкотре переконалися як наймолодші, так і найповажніші учасники акції «Спорт, здоров’я, довголіття», яка пройшла 4 жовтня на НСК «Олімпійський».

Захід, організований Національним олімпійським комітетом України, Центром громадського здоров՚'я МОЗ України у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Всеукраїнським центром фізичного виховання населення «Спорт для всіх»  з нагоди Дня людей похилого віку, став підсумком  Європейського тижня спорту в Україні. Слід відзначити, ініціатори свята продемонстрували гарний приклад спадковості поколінь, а представники поважного віку вкотре довели -  вік не перешкода бажанню бути активним та спортивним.

Зі святом учасників акції привітала член виконкому НОК України Ніна Уманець. Вона передала вітання від президента НОК України Сергія Бубки та Олімпійської родини,  побажала учасникам здоров’я та закликала активно долучатися до  занять спортом.Дуже приємно, що наша країна невпинно продовжує демонструвати Європі та світу, що є великою спортивною країною: не лише спортом вищих досягнень, а й розвитком масового спорту. Сьогоднішній захід – яскраве тому підтвердження».

Далі все як у справжніх спортсменів – розминка, розтяжка, тренування. Якнайкраще розігріти  м’язи  присутнім допомагали  уславлені олімпійці – Олімпійський чемпіон з фристайлу Олександр Абраменко, призер Олімпійських ігор зі стрибків у воду Ілля Кваша та  призерка чемпіонату світу зі стрибків у воду  Юлія Прокопчук.

Учасники мали нагоду не лише перевірити свою спортивну підготовку, а й отримати поради як зміцнити здоров’я. Кожен мав нагоду отримати консультації фахівців Київського міського центру громадського здоров’я щодо подовження активного довголіття, пройти профілактичний огляд лікарів сімейної медицини, провести експрес-тестування на рівень цукру та холестерину в крові, виміряти тиск тощо.

Медіа