Школярі Кропивницького долучилися до Європейського тижня спорту
04 Жовтня 2019 Поділитися
Школярі Кропивницького  долучилися до Європейського тижня спорту

З нагоди відзначення в Україні «Європейського тижня спорту» в навчально-виховному об’єднанні № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» міста Кропивницького реалізовано проект Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS».

Учасників спортивного свята привітали головний відділення Національного олімпійського комітету в Кіровоградській області  Микола Аношкін та Майстер спорту України зі стрільби кульової, стипендіат НОК України Марія Бєлявська. Почесні гості провели для школярів екскурс в історію Олімпійських ігор та  нагадали про спортивні звитяги олімпійців Кіровоградщини.

Кандидат у майстри спорту України з художньої гімнастики Анна Мутнова провела з учнями сьомих класів олімпійську зарядку. А на завершення заходу школярі взяли участь у вікторині «Знавець олімпійського спорту».

Найкращі спортивні ерудити відзначені дипломами міського управління молоді та спорту. Учасники заходу отримали сувеніри з олімпійською символікою, а для навчального закладу представники обласного відділення НОК надали спортивний інвентар і літературу на олімпійську тематику.

Медіа