Перша група українських спортсменів прибула в Доху для участі в І Всесвітніх пляжних іграх
09 Жовтня 2019 Поділитися
Перша група українських спортсменів прибула в Доху  для участі в І Всесвітніх пляжних іграх

Спортсмени команди України взяли курс на Доху (Катар) для участі в перших в історії Всесвітніх пляжних іграх, які триватимуть під егідою Асоціації національних олімпійських комітетів з 12 по 16 жовтня.

Першими до столиці прилетіли представники пляжного футболу. Саме вони вступлять у боротьбу вже 11 жовтня.  В рамках групового турніру наші хлопці в групі «С» проведуть поєдинки проти команд Ірану, Парагваю та Сенегалу. 

Після понад 4-годинного перельоту та проходження акредитації спортсмени і тренери розмістились в двомісних номерах «Ezdan Hotel West Bay», яка слугуватиме Селищем атлетів.

Сьогодні ввечорі заплановано тренування нашої команди на змагальній арені Katara Beach. А вже 11 жовтня дебютна гра проти збірної Ірану, що посідає 5-ту сходинку світового рейтингу. 

Нагадаємо, що на І Всесвітніх пляжних іграх Україна буде представлена 33-ма спортсменами, які виступатимуть у 7 видах спорту та 8 дисциплінах. Українці змагатимуться у плаванні, баскетболі 3х3, пляжному футболі, спортивному скелелазінні, акватлоні, воднолижному спорті (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжній боротьбі.

Учасники історичного спортивного форуму розіграють 34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах.

З поіменним списком збірної України у Досі-2019 можна ознайомитися за посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/vsesvitni-plyazhni-igri/doha-2019/sklad-zbirnoi-ukraini-/

Медіа