І Всесвітні пляжні ігри-2019: медаль натхненна океаном
08 Жовтня 2019 Поділитися
І Всесвітні пляжні ігри-2019: медаль натхненна океаном

350 медалей, якими будуть нагородженні переможці І Всесвітніх пляжних ігор, що вже зовсім скоро стартують в Досі, матимуть новітній дизайн, стверджують організатори.

На виготовлених у формі океанської гальки нагородах бачимо гравюри морської флори та фауни – дельфінів, крабів, корали та різні види риб.

На створення відзнак авторів надихнув прекрасний зв’язок пляжного спорту з природою, і впіймати цю сутність було пріоритетним для Всесвітніх пляжних ігор.

«Ці Ігри симбіотичні з природою. І наша місія була створити першу мультиспортивну подію, яка б позитивно вплинула і на середовище, і на громаду. Ці інноваційні медалі уособлюють  як успіх  найкращих атлетів, так і гармонійні відносини з природою», - відзначила Генеральний секретар  Асоціації національних олімпійських комітетів (АНОК) Гунілла Ліндберг.

Нагадаємо, на перших в історії Всесвітніх пляжних іграх, що їх з 12 по 16 жовтня прийматиме Доха (Катар),  буде розіграно  34 комплекти нагород у 14 видах спорту та 16 дисциплінах.

Україну на цьому престижному спортивному форумі представлятимуть  33 спортсмени, які виступатимуть у 7 видах спорту та 8 дисциплінах. Будемо вболівати за наших співвітчизників, які змагатимуться за нагороди у плаванні, баскетболі 3х3, пляжному футболі, спортивному скелелазінні, акватлоні, воднолижному спорті (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжній боротьбі.

Медіа