В Олімпійський дім завітали представники європейських федерацій хокею на траві
11 Жовтня 2019 Поділитися

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка в стінах Олімпійської домівки провів зустріч з колегами з Федерацій хокею на траві Європи, Нідерландів та України.

В обговоренні питань розвитку виду спорту в нашій країні та міжнародної співпраці взяли участь директор з розвитку Європейської федерації хокею на траві Том Педерсен-Сміт, директор з розвитку Королівської нідерландської федерації хокею на траві Габріела ван Доорн, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, президент Федерації хокею на траві України Зеновій Холоднюк, почесний президент Федерації хокею на траві України Владлен Ковтун, віцепрезидент Федерації хокею на траві Ірина Харченко, керівники підрозділів НОК України.

Сергій Бубка подякував міжнародним колегам за візит в Україну та увагу до стану українського хокею на траві. «Переконаний, що для ефективної роботи Федерації, розвитку виду спорту повинні функціонувати усі механізми: бюджетне фінансування, допомога Олімпійського комітету та спонсорів й, безумовно, підтримка міжнародних колег. Ваш візит має велике значення й ми сподіваємося, що ви зможете передати свій досвід, знання українським фахівцям».

Він додав: «Зі свого боку, НОК продовжує підтримувати національні федерації шляхом надання фінансової допомоги, адміністративних грантів, проведення семінарів з підвищення кваліфікації тренерів, суддів, фахівців в Україні та забезпечення участі наших спеціалістів в освітніх заходах закордоном».

Представники європейських федерацій висловили щирі слова вдячності за гостинність керівництву НОК, Міністерства та національної федерації, висловивши готовність тісно взаємодіями з колегами з України, залучаючи наших спеціалістів до різноманітних європейських програм, впроваджуючи проекти щодо розбудови спортивної інфраструктури в нашій країні.

Присутні детально обговорили питання подальшої співпраці, участі українців в європейській програмі Erasmus+, шляхів поліпшення матеріальної бази хокею на траві тощо.

Медіа