Доха-2019: У драматичному матчі збірна України з пляжного футболу поступилась збірній Ірану
11 Жовтня 2019 Поділитися

В Катарі стартували перші в історії Всесвітні пляжні ігри. Серед українських спортсменів першими у боротьбу вступили футболісти.

Наша збірна під керівництвом Євгена Варениці і Миколи Костенка розпочинала турнір з пляжного футболу поєдинком проти бронзових призерів чемпіонату світу, команди Ірану.

З перших секунд наші гравці захопили ігрову перевагу і вже на першій хвилині втілили її в забитий м’яч. Після цього українці видали фантастичний відрізок, відзначившись ще тричі. Завдяки дублю Олега Зборовького, голам Івана Глуцького і Юрія Щериці на першу перерву наша збірна йшла з солідним гандикапом 4-1.

Нажаль, але в другій та третій 12-хвилинках українці втратили відчутну перевагу як у грі, так і в рахунку. Віддаючи всі сили боротьбі,  тим не менш, українські футболісти не змогли зупинити іранців, які забили чотири м’ячі у ворота Андрія Неруша, який неодноразово рятував команду, зокрема, парирувавши і пенальті.

Фінальний свисток арбітрів, до яких, до речі, у тренерського штабу та гравців нашої збірної також залишилось багато питань, зафіксував перемогу наших суперників 5-4.

В іншому матчі групи «С» збірна Сенегалу здобула перемогу над командою Парагваю 3-0.

Відзначимо, що з квартету групи до півфіналів виходить лише її переможець.

Побажаємо нашим хлопцям успіхів у наступних матчах.