Завершився змагальний день перших Всесвітніх пляжних ігор
13 Жовтня 2019 Поділитися
Завершився змагальний день перших Всесвітніх пляжних ігор

На перших в історії Всесвітніх пляжних ігор, що тривають в м. Доха (Катар) в боротьбу вступили представники переважної більшості видів спорту.

Сьогодні відбулися кваліфікаційні змагання у  воднолижному спорті. В турнірі стрибунів на лижах у воду наймолодшою учасницею виявилася саме українка Станіслава Просвєтова. Нажаль, нашій співвітчизниці з результатом 35.3м не вдалося кваліфікуватися до фіналу, але безцінний досвід крупних міжнародних змагань наша спортсменка безсумнівно здобула.

Серед вейкбордистів представниця України Варвара Долініна зупинилася лише за крок до фіналу, посівши в кваліфікації 7 місце з сумою балів 57.44.

Попри ранній старт (6 година ранку) виснажливими виявилися змагання в плавання на відкритій воді. В дуже непростих умовах подолати 5-кілометрову дистанцію зуміли далеко не всі спортсменки, в тому числі й лідери. Наша Кристина Панчішко, попри всі труднощі, проявила бійцівський характер і майстерність  й до фінішу припливла з 18-м результатом, її час 1:03:27.

Відбулась кваліфікація в новому олімпійському виді спорту – скелелазінні, де нашу країни представляють Маргарита Захарова і Сергій Топішко. Українці посіли 11-е та 15-е місця відповідно.

Дуже болісну, вже другу мінімальну поразку зазнала збірна України з пляжного футболу. Поєдинок проти Парагваю складався дуже схоже до попереднього матчу зі збірною Ірану. Українці вели вперед 4-2 до вирішальної 12-хвилинки (забитими м’ячами у складі нашої команди відзначились (Костянтин Макєєв, Олег Зборовський і дубль на рахунку Андрія Пашка). На превеликий жаль, навіть дива у воротах від Андрія Неруша, який другий матч поспіль зокрема парирував пенальті, не дозволили українцям здобути залікові очки. Українці поступилися 4-5 і втратили шанси на потрапляння до півфіналу перших Всесвітніх пляжних ігор. Завтра наші хлопці проведуть матч проти команди Сенегалу, тож побажаємо успіху команді та всім нашим спортсменам.  

 

Медіа