Українка виборола історичну медаль перших Всесвітніх пляжних ігор
14 Жовтня 2019 Поділитися
Українка виборола історичну медаль  перших Всесвітніх пляжних ігор

В Досі (Катар) на перших Всесвітніх пляжних іграх Україна виборола історичну, першу нагороду нового мультиспортивного форуму, що проводиться під егідою Асоціації Національних олімпійських комітетів (АНОК).

Володаркою срібної нагороди стала Аліна Бережна, яка в змаганнях з пляжної боротьби у ваговій категорії до 70 кг впевнено подолала груповий турнір, перемігши своїх суперниць з Колумбії, Болгарії, Сполучених Штатів Америки і Франції, була сильнішою в півфінальній сутичці за румунку. У фіналі українці  протистояла колумбійка Татьяна Рентерія, яку Аліна Бережна перемогла раніше на груповій стадії. Нажаль, у фіналі наша співвітчизниця поступилася 2-3, але стала володаркою срібної медалі.

"Звичайно, хотілося перемогти, але я рада і «сріблу», - відзначила у коментарі прес-службі НОК України одразу по завершенні фіналу новоспечена віцечемпіонка І Всесвітніх пляжних ігор.

"Це безперечно успіх для мене, - додала спортсменка. - Враховуючи те, що раніше у мене не було досвіду виступів у пляжній боротьбі, а часу на підготовку практично не було. У нас тільки закінчився чемпіонат світу і мені запропонували спробувати свої сили у новому виді. Це цікаво, тож я вирішила, чому б і ні, і у мене непогано вийшло. Моє «срібло» стало першою для України нагородою в історії Всесвітніх пляжних ігор. Цим можна пишатися!»

Нагадаємо, що з 12 по 16 жовтня в Досі (Катар) тривають перші в історії Всесвітні пляжні ігри, які зібрали понад 1360 спортсменів зі всієї планети.

На престижному старті Україна представлена 33-ма спортсменами, які виступають у 7 видах спорту та 8 дисциплінах: плаванні на відкритій воді, баскетболі 3х3, пляжному футболі, спортивному скелелазінні, акватлоні, воднолижному спорті (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжній боротьбі.

Медіа