В Олімпійському домі відбулось засідання журі ХV Всеукраїнського конкурсу телевізійних спортивних програм «Світ спорту»
25 Жовтня 2019 Поділитися
В Олімпійському домі відбулось засідання  журі ХV Всеукраїнського конкурсу телевізійних спортивних програм «Світ спорту»

15 листопада на базі Університету державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщини, Національним олімпійським комітетом буде проведено фінал щорічного, ХV Всеукраїнського конкурсу телевізійних спортивних програм «Світ спорту», під час якого будуть оголошені та відзначені його лауреати в різних номінаціях.

Сьогодні в Олімпійському домі під час свого засідання журі конкурсу, до складу якого входять відомі телевізійники, уславлені олімпійці та спортивні спеціалісти, визначилися з іменами переможців.

Цьогоріч для участі у конкурсі було надіслано 52 сюжети та програми від 25 творчих колективів та окремих авторів з 15 регіонів країни.

Відзначимо, через велику кількість якісних відеоматеріалів технічна комісія розширила кількість номінацій – до дев'яти. Лауреати «Світ спорту-2019» будуть відзначені у таких номінаціях: «Особистість у спорті», «За краще розкриття ідей олімпізму», «Пропаганда здорового способу життя», «Надія українського спорту», «Спорт у регіоні», «Краще коротке мотивуюче відео», «За кращу авторську роботу», «За кращу операторську роботу», «За кращу режисерську роботу».

Нагадаємо, конкурс «Світ спорту» був започаткований у 2004 році Луганським відділенням НОК України та його екс-головою Миколою Кравченком.

Останнє в медіа