Сергій Бубка: «Роль і відповідальність антуражу атлета в сучасному спорті стає все вагомішою»
19 Листопада 2019 Поділитися
Сергій Бубка: «Роль і відповідальність антуражу атлета в сучасному спорті стає все вагомішою»

Президент Національного олімпійського комітету і член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка відзначив зростаючу роль і відповідальність оточення атлета в сучасному спорту. На цьому він наголосив під час засідання комісії НОК України “Антураж атлета”.

«Світові тенденції спорту говорять про те, що роль антуражу атлета щороку зростає.  На V Всесвітній антидопінговій конференції в Польщі президент МОК Томас Бах приділив чимало уваги цьому питанню.  Державні і громадські організації, тренери, менеджери, лікарі, агенти, батьки тим чи іншим чином впливають на атлета, його життя і кар’єру, правильні кроки та хибні вчинки. Роль антуражу атлетів, зокрема, в питаннях отримання належної освіти під час спортивної кар’єри, так само як і в боротьбі за чистоту спорту, протидію допінгу і маніпуляціям в спорті важко переоцінити», - відзначив Сергій Бубка, який є головою Антуражної комісії МОК.

«Національний олімпійський комітет України велику увагу приділяє цьому питанню. Новостворена Комісія НОК «Антураж атлета» на чолі з бронзовою призеркою Олімпійських ігор Оленою Говоровою проводить активну діяльність, зокрема, впроваджуючи цікаві освітні програми. Маємо гарні напрацювання, одним з яких, є освітній проект  «SportCamp&more», який вже довів свою необхідність і в майбутньому має розширяти тематику, коло учасників, залучаючи тренерів та інших представників з оточення атлетів», - наголосив Сергій Бубка. 


Останнє в медіа