OlympicLab крокує Хмельниччиною
19 Листопада 2019 Поділитися
OlympicLab крокує Хмельниччиною

Вже традиційним стало проведення спортивно-пізнавальних заходів відділенням Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області у різних навчальних закладах регіону.

Днями в Шепетівській спеціалізованій школі–інтернат  I-III ступеня було реалізовано  модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності»  проекту НОК України «OlympicLab»  - за участю понад півсотні  школярів відбулись «Веселі старти».

У ході дійства учасники спочатку знайомились з олімпійським рухом, його філософією, олімпійськими цінностями, історією розвитку олімпізму та Олімпійських ігор та взяли участь у спортивній вікторині. Особливо дітей зацікавили розповіді про олімпійців-земляків - Олімпійську чемпіонку з фехтування Галину Пундик, учасників Олімпійських ігор стрільця Анатолія Онищука та легкоатлетку Вікторію Ткачук.

Разом з гостями заходу: член відділення НОК України в Хмельницькій області Олександром Якушевим, представниками Хмельницького  обласного центру  фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» учні під керівництвом вчителів фізичної культури інтернату з користю провели своє дозвілля допомогою веселих естафет.

У рамках «OlympicLab» школярі Орининської гімназії пізнавали основи волонтерства.

З історією виникнення, ідеями і метою волонтерського руху, основами волонтерства, та залучення волонтерів на масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходах  молодь знайомив представник регіонального відділення НОК України Олександр Якушев.

Учні також мали змогу визначити знавців історії олімпізму і сучасного олімпійського руху в області за допомогою спортивної вікторини та найвправніших під час веселої емоційної естафети.

Найактивніші учасники спортивних заходів були відзначені грамотами, медалями, призами, а присутні-сертифікатами та сувенірами від відділення НОК України  та Хмельницького обласного центру здоров’я населення «Спорт для всіх».  

Медіа