У Харкові пройшов турінір зі стрільби з лука на честь святкування ювілею вишу
19 Листопада 2019 Поділитися
У Харкові пройшов турінір зі стрільби з лука на честь святкування ювілею вишу

Днями з нагоди святкування 215 річчя Харківського Національного університету імені В.Н.Каразіна у стінах вишу проходив відкритий турнір зі стрільби з лука, ініціатором яких стала учасниця Олімпійських Ігор Вікторія Коваль.

Серед близько 100 спортсменів, що представляли Харківську, Полтавську, Дніпропетровську та Запорізьку область, участь в змаганнях взяли призерка Олімпійських ігор Катерина Дубровіна та майстри спорту міжнародного класу Олександр Соколов і Дарія Павліченко.

Як повідомив головний суддя Віктор Галазюк змагання стали  третіми за ліком і включали як повторення частини попередніх турнірів у вигляді фінальних змагань у колонній залі Університету, так і абсолютно новий для стрільби з лука формат - проведення жеребкування за "швейцарською" системою.

Напруженим виявився перший день змагань, коли лучники змагались від 9 ранку до 19 вечора із невеликими перервами. Попри велике навантаження, майже всі спортсмени успішно подолали цей марафон. В цілому, «швейцарка» підтвердила рівень спортсменів, і сильніші за кваліфікацією успішно відібрались до золотих фіналів.

Змагання стали черговим етапом успішної підготовки до виступів на Кубку України зі стрільби з лука у приміщенні, який прийматиме Львів наприкінці листопада.

Турнір пройшов за підтримки Національного олімпійського комітету України у Харківській області.

Медіа