У Львові відкрили реконструйований боксерський клуб «Гетьман»
21 Листопада 2019 Поділитися
У Львові відкрили реконструйований боксерський клуб «Гетьман»

20 листопада відбулося офіційне відкриття реконструйованого боксерського клубу «Гетьман» – першої філії Академії боксу імені Андрія Котельника.

Слід відзначити, що срібний призер Олімпійських ігор з боксу Андрій Котельник власними зусиллями та за допомогою своїх друзів і партнерів зробив капітальний ремонт у «Гетьмані». У клубі спортсмен також встановив сучасний ринг та обладнав зал усім необхідним інвентарем для підготовки юних боксерів.

На урочистість завітали голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, колишній багаторічний головний тренер Національної збірної України з боксу, перший тренер Андрія Котельника Дмитро Сосновський, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, президент Львівської обласної федерації Богдан Бурда, друзі Андрія Котельника, зокрема, колишній чемпіон світу серед боксерів-професіоналів Сергій Дзінзірук, колишній чемпіон Європи серед боксерів-професіоналів Олександр Дмитренко та інші.

Юрій Турянський, який віднедавна також є почесним президентом Львівської міської федерації боксу, у своєму вітальному слові подякував іменитому боксерові, за те що він  зупинився після завершення блискучої спортивної кар’єри, а продовжує працювати на розвиток спорту Львівщини та України.

Медіа