«Олімпійські історії» спортивної Черкащини
22 Листопада 2019 Поділитися
«Олімпійські історії» спортивної Черкащини

Завтра, 23 листопада, на любителів спорту чекає новий випуск програми «Олімпійські історії», який виходить за підтримки Національного олімпійського комітету України.

У випуску спортивні вболівальники побачать, як Черкащина, куди з робочим візитом прибув президент НОК України Сергій Бубка, продовжує виховувати майбутніх олімпійців та приділяє велику увагу розвитку олімпійського руху.

Ви дізнаєтеся, як в Олімпійському домі вшанували чарівних та талановитих найкращих спортсменок спортивних місяців – дворазову чемпіонку світу з дзюдо Дар'ю Білодід та віцечемпіонку зі стрибків у довжину Марину Бех-Романчук й які імена з'явилися на Алеї спортивної слави в українській столиці.

Тож, завтра о 12:10, «5 канал». Не пропустіть!

Також спортивні вболівальники, які не зможуть переглянути програму в ефірі, можуть знайти її на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України, на каналі НОК www.youtube.com/ukrnoc та на сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA

Медіа