Людмила Турищева та Дмитро Мицак взяли участь у Форумі нових лідерів в Фінляндії
26 Листопада 2019 Поділитися
Людмила Турищева та Дмитро Мицак взяли участь у Форумі нових лідерів в Фінляндії

Днями у Хельсінкі відбувся підсумковий форум за програмою нових лідерів, участь у якому взяли представники вітчизняного олімпійського руху – Олімпійська чемпіонка, заступник голови Комісії НОК «Жінки в спорті» Людмила Турищева та заступник голови Комісії атлетів НОК України, учасник Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Дмитро Мицак.

Програма проводилась Фінським Національним олімпійським комітетом за підтримки Міжнародного та Європейського Олімпійських Комітетів.

Протягом усього 2019 року  30 нових лідерів з 26-ти країн проходили курс навчання по виховання лідерських якостей, навчились як змінювати спорт на краще та  як правильно імплементовувати 25  рекомендацій щодо гендерної рівності від МОК. А допомагали новим лідерам змужніти та стати кращими їх наставники.

«Тільки завдяки досвіду старшого покоління та креативності і мобільності молодого, ми можемо набагато швидше рухатись вперед та якомога швидше покращити ситуацію щодо імплементації рекомендації гендерної рівності в багатьох країнах, адже за цим майбутнє, і якщо ми не змінимо це, то молодшому поколінню буде ще важче ніж теперішньому», -  зауважив під час відкриття форуму президент МОК Томас Бах.

У перший день форуму учасники мали можливість прослухати лекції та переглянути  презентаційні матеріали щодо розвитку спортивної галузі та взяти участь у дискусійних семінарах щодо її майбутнього. Наступного дня доповіді про зміни та імплементацію рекомендацій МОК представили президент FIS, віцепрезидент UEFA та багатьох інших керівників і представників спортивних організацій.

Форум завершився урочистим врученням дипломів та пам’ятних відзнак учасникам навчальної програми.

Медіа