#OlympicLab в Донбаському Державному педагогічному університеті
27 Листопада 2019 Поділитися
#OlympicLab в Донбаському Державному педагогічному університеті

Протягом останнього часу в Донбаському Державному педагогічному університеті (м. Слов’янськ) існує та активно чинить діяльність волонтерський загін студентської молоді. Саме тому, презентуючи молодим педагогам Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проект #OlympicLab, відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області обрало напрямок «Волонтерство».

Зустріч відбулась у затишному коворкінгу навчального закладу за участю студентів, викладачів та  керівництва факультету «Фізичного виховання». А почесним гостем заходу став багаторазовий чемпіон світу, переможець та призер Паралімпійських ігор з плавання, Герой України Віктор Смирнов.

Відповідальний секретар Відділення Дмитро Подопригора детально розповів присутнім про сутність волонтерської діяльності. Надана інформація спонукала молодь до активного діалогу. Постало безліч питань стосовно застосування волонтерства під час заходів та в повсякденному житті, розвитку волонтерської течії, як географічного поширення, так і підвищення кваліфікації, можливості розвитку, отримання специфічних знань та навичок тощо. Своїм баченням ділилися члени діючого волонтерського загону під керівництвом Лілії Фесенко, викладачі та зацікавлені слухачі. Зі свого боку Віктор Смирнов підтвердив важливість поставленої перед молоддю теми волонтерства, спираючись на власний змагальний та життєвий досвід. 

У ході зустрічі були окреслені напрямки та можливості подальшої співпраці та поширення волонтерської мережі на теренах області.

На завершення відбулась фотосесія, а учасники зустрічі були заохочені подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

Налагоджена співпраця між Донбаським Державним педагогічним університетом та регіональним відділенням НОК України дає сподівання на втілення більш масштабних проектів щодо розвитку та популяризації олімпійського руху в регіоні.

Медіа