У Кропивницькому відбувся І Відкритий турнір з текволі
27 Листопада 2019 Поділитися
У Кропивницькому  відбувся І Відкритий турнір з текволі

Протягом трьох днів у м. Кропивницькому проходив І Відкритий турнір з текволі серед молодіжних і дорослих команд. Текволі – новий для Кіровоградщини вид спорту. Він поєднує елементи тенісу настільного та волейболу. Змагання з даного виду спорту відбулися в регіоні вперше. Активну участь в організації та проведенні турніру взяло відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.

Під час урочистого відкриття учасників змагань привітав заступник голови відділення НОК України в Кіровоградській області, президент обласної федерації волейболу Дмитро Янчук. Він побажав спортсменам цікавої гри та чесних перемог.

У стартовий день на майданчик вийшли сім команд, які були сформовані із вчителів фізичної культури. Найбільш злагоджену та майстерну гру продемонструвала збірна команда «Cool boys», за яку виступали Сергій Жадов (НВО №16) та Олег Білобабченко (НВО №17). Протягом другого дня відкритого турніру гравці покращили свої навички в текволі та отримали масу позитивних емоцій. Перемогу святкувала  команда НВО № 6 «Марс» у складі Сергія Лаврова та Володимира Орлика. У останній ігровий день змагалися п'ять команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У напруженій боротьбі перше місце завоювали вихованки НВО №16 Віталіна Ворона і Наталія Жадова.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями відділення НОК України в Кіровоградській області, а також отримали призи від спонсорів.

Медіа