В Олімпійському домі відбулось чергове засідання Комісії НОК «Закордонне українство»
28 Листопада 2019 Поділитися
В Олімпійському домі відбулось чергове засідання Комісії НОК «Закордонне українство»

28 листопада в Олімпійському домі під головуванням Василя Карленка відбулося чергове засідання комісії НОК «Закордонне українство». За допомогою сучасних засобів зв'язку в обговоренні порядку денного також взяли участь й члени Комісії, які проживають за кордоном.

Засідання розпочалося з підбиття підсумків проведеної роботи. Аналізуючи діяльність Комісії протягом року, Василь Карленко відзначив, що поставлені у 2019 році завдання відповідно до напрямів діяльності дорадчого органу в цілому вирішені.

Далі присутні обмінялися думками щодо викликів та перспективних напрямів  збереження історії українського спорту й олімпійського руху серед закордонних українців.

Окрему увагу Комісія приділила розгляду Концепції взаємодії НОК України зі Світовим Конгресом Українців та громадськими організаціями закордонного українства з питань розвитку олімпійського руху та здорового способу життя. Зазначимо, що в основі документу лежить  механізм  організації підтримки  вітчизняних спортсменів  українською діаспорою під час участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Наприкінці засідання члени Комісії затвердили ключові плани та завдання на 2020 рік .

Медіа