Рівненські школярі привітали Олімпійську чемпіонку Ніну Бочарову з ювілеєм
29 Листопада 2019 Поділитися
Рівненські школярі привітали Олімпійську чемпіонку Ніну Бочарову з ювілеєм

95 – саме стільки виповнилося цього року першій Олімпійській чемпіонці України, гімнастці, Ніні Бочаровій. Саме вона 1952 року в Гельсінкі завоювала олімпійське золото у вправах на колоді, тим самим вписавши своє ім’я в історію вітчизняного та світового спорту. Привітати ювілярку з днем народження завітала команда-чемпіонів перших ISF World Cool Games – 2019 року, учні Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради під керівництвом учителя фізичної культури Олега Левенця.

Вже кілька років вихованці цього навчального закладу підтримують тісні стосунки з легендарною спортсменкою. Ось і цього разу школярі завітали у гості, щоб привітати з днем народження і подарувати символічну статуетку в позолоті, яка увічнила перемогу спортсменки на гімнастичній колоді. Подарунок виготовила сім’я Горбачевських, діти яких навчаються у колегіумі.

Зустріч пройшла  у затишній атмосфері. Ніна Антонівна розповіла про своє дитинство та спортивну кар’єру, а також поділилася досвідом діяльності після того, як закінчила свої виступи у великому спорті.

«Дорогі юні олімпійці! Нехай мої поздоровлення з великими досягненнями окриляють вас на майбутні перемоги у спорті та в житті. Ви вже зараз своїми результатами прославили нашу рідну Україну. Пам’ятайте, що спорт – це молодість і майбутнє людства! Ми, старше покоління, завжди підтримуватимемо вас. Бажаю всім міцного здоров’я, плідної праці в досягненні своїх цілей за для великих олімпійських перемог!», - наголосила Олімпійська чемпіонка.

Для вихованців колегіуму Ніна Бочарова подарувала олімпійський піджак та фотографію з автографом, які займуть почесне місце в олімпійському куточку закладу.

Медіа