Питання сталого розвитку і спадщини в спорті обговорили в рамках наукової конференції
29 Листопада 2019 Поділитися
Питання сталого розвитку і спадщини в спорті обговорили в рамках наукової конференції

27-28 листопада на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувалася міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи». Форум пройшов за підтримки Національного олімпійського комітету.

Представники НОК України разом із провідними науковцями Болгарії, Великої Британії, Ірану, Казахстану, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії,  США, Узбекистану, Хорватії, Швейцарії, Франції взяли участь в обговоренні актуальних питань.

Велику увага делегати форуму зосередили на окремому блоку  - «Олімпійський спорт України напередодні Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020». До дискусії долучились співголови Комісії НОК «Інновації в спорті» Володимир Платонов та Ілля Ємець.

Віцепрезидент НОК, президент Олімпійської академії України Марія Булатова разом з виконавчим директором НОК Наталією Коваленко залучили учасників конференції до обговорення ролі олімпійського спорту у реалізації цілей сталого розвитку  ціннісних орієнтирів підростаючого покоління в умовах сучасної парадигми олімпійської освіти.  Йшлося про олімпійську освіту як елемент сталого розвитку суспільства , політику Міжнародного Олімпійського Комітету у сфері олімпійської освіти, а також на інноваційні форми олімпійської освіти на національному та міжнародному рівнях. Присутні також обмінялися думками щодо ролі олімпійської освіти як фактору реалізації стратегії оновлення олімпійської освіти.

Медіа