«DO like OLYMPIANS» в Маріуполі
02 Грудня 2019 Поділитися
«DO like OLYMPIANS» в Маріуполі

Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України Do Like Olympians днями реалізували в загальноосвітній школі № 37 міста Маріуполь.

До учнів завітали провідні ушуїсти Донецької області на чолі з чемпіонкою світу та Європи Вікторією Булигіною, а також вихованці відділення греко-римської боротьби маріупольської КДЮСШ «Атлетик» під керівництвом тренера-викладача Андрія Матійченка.

Вікторія Булигіна провела для дітей цікаву та пізнавальну лекцію про користь занять спортом та про олімпійські цінності в цілому, поділилася досвідом як досягати високих результатів. Після перегляду показових виступів спортсменів школярі долучились до захопливої розминки, яку провела чемпіонка, та проявили здібності в різноманітних естафетах.

Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками та сувенірами від відділення НОК України в Донецькій області.

Уже доброю традицією стало відкриття «Олімпійського куточку» у закладах освіти Донеччини, що відбувається за підтримки голови відділення НОК України в Донецькій області Віктора Ремського. Не оминув він і ЗОШ № 37 міста Маріуполь – представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв передав у бібліотеку школи книги, тематичні журнали олімпійської тематики, а також набір художньої літератури.

Медіа