Про олімпійські та людські цінності дізнавались майбутні тренери Донеччини
03 Грудня 2019 Поділитися
Про олімпійські та людські цінності дізнавались майбутні тренери Донеччини

Днями студентам Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ), які навчаються за фахом «Фізична культура і спорт», був презентований Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проект #OlympicLab. А розкрити напрямок «Олімпійські та людські цінності» допомогла бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Олександрова.

Зустріч проходила у вигляді вікторини. Студентам були представлені мотиваційні відеоролики, у яких демонструвалися основні цінності олімпійського руху, такі як дружба, завзятість, натхнення, досконалість тощо.

Серед студентів-спортсменів є чисельні учасники обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань, тому багато питань було, звісно ж, до Ганни Олександрової. Молодь цікавилася, що надихає дівчину на постійну працю, скільки часу тренується та про що мріє українська спортсменка і, звісно, про участь в Юнацьких Олімпійських іграх. Ганна відкрито спілкувалася з аудиторією. Легкоатлетка розповіла, що надихала її на постійну роботу бронзова призерка Олімпійських ігор у потрійному стрибку Ольга Солодуха – саме вона була живим прикладом, її досягнення мотивували рухатися уперед. Ганна також зауважила, що тренер – це особлива людина для спортсмена, це друг, психолог, духовний наставник і рушійна сила. «Це важливо зрозуміти, бо ви всі після закінчення навчання будете тренерами, це велика відповідальність», – звернулася до аудиторії спортсменка.

Спортсменка поділилася своїми мріями – створити сім’ю і виховати, як тренер, переможця Олімпійських ігор, зауваживши, що наступного року вона збирається вступати до Академії на спеціальність «Фізична культура і спорт».

На завершення відбулась фотосесія, а учасники зустрічі були заохочені подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

Медіа