Валерій Борзов обговорив з начальником Генштабу ЗСУ шляхи подальшої співпраці
04 Грудня 2019 Поділитися
Валерій Борзов обговорив з начальником Генштабу ЗСУ шляхи подальшої співпраці

3 грудня віцепрезидент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов відвідав Генеральний штаб Збройних Сил України.

Спорт та фізична культура є невід’ємною складовою професійної підготовки військових, а сотні спортсменів гідно представляють Збройні Сили на провідних міжнародних змаганнях: Олімпійських іграх чемпіонатах світу і Європи.

Валерій Борзов передав головнокомандувачу  ЗСУ генерал-лейтенанту  Руслану Хомчаку слова вдячності від президента НОК Сергія Бубки за вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту й утвердження позитивного іміджу країни на міжнародній арені, що здійснюють атлети-армійці та привітання з нагоди прийдешнього професійного свята – 28-ї річниці Збройних сил України.

Почесних гостей ознайомили з основними завданнями головного органу військового управління держави та розповіли про меморіальний комплекс на території Генштабу та Міноборони - «Залу пам'яті захисників України», які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Разом з начальником Генштабу віцепрезидент НОК вшанував  військовослужбовців ЗСУ, які загинули за свободу України, світовий мир та порядок, поклавши квіти до Стели пам’яті.

Під час зустрічі обговорювалися напрямки подальшої співпраці Національного олімпійського комітету та Збройних Сил України.

Наприкінці візиту Головнокомандувач ЗСУ вручив начальниці управління олімпійським рухом Олені Пахольчик  відомчу відзнаку - медаль «За сприяння Збройним Силам України».

Медіа