«Start Now» - пісенне гасло зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні
04 Грудня 2019 Поділитися
«Start Now» - пісенне гасло зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні

Оргкомітет оприлюднив офіційну пісню зимових Юнацьких Олімпійських ігор--2020 в Лозані. За підсумками проведеного конкурсу, пісенним символом Ігор і виразом цінностей Лозанни-2020 стала музична композиція під назвою «Start Now».

Автором пісенного твору став колишній студент джазового факультету HEMU композитор Гаспар Колін. Пісня зберігалася в секреті протягом багатьох тижнів і лише вчора вранці вперше пролунала на хвилях Лозаннського радіо LFM.

«Start Now» гармонійно поєднує альпійські горни та сучасну музику. Пісню виконують на чотирьох швейцарських національних мовах племінниця знаменитого швейцарського лижника Пірміна Цурбріггена -  Ромейн Мюллер, Давид де Віта, Джоан Гайар та  репер Роман Іво Орлик, він же «Джиганте». Текст було перекладено англійською, аби юні олімпійці з понад 80 країн, що беруть участь у Іграх, також могли її співати.

«Почни зараз» - це також гасло «Лозанни-2020». Послання, спрямованого на те, щоб надихнути підростаюче покоління втілювати свої мрії, своєрідний стимул для молоді почати вже сьогодні знайти свій шлях та слідувати йому.  За словами організаторів твір став сучасною інтерпретацію олімпійських цінностей  - досконалості, дружби, поваги - місією яких є розширення можливостей молоді.

Медіа