Школярі Кіровоградщини провели олімпійський чат з важкоатлетами краю
05 Грудня 2019 Поділитися
Школярі Кіровоградщини провели олімпійський чат з важкоатлетами краю

Днями в Івано-Благодатненському НВК, що на Кіровоградщині відбулися заходи в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

У гості до школярів завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області разом з відомими спортсменами краю. Разом з олімпійцями у реалізації напрямку проекту  «Олімпійський чат і лідерство» взяли участь понад 60 учнів навчально-виховного комплексу із чотирьох сіл: с. Івано-Благодатне, Шостаківка, Овсяниківка, Лісова поляна.

На початку заходу відповідальний секретар обласного відділення НОК Вадим Бебко розповів присутнім про основну мету, цілі та завдання проекту OlympicLab, а інструктор-методист КДЮСШ № 2 м. Кропивницького Віталій Пархоменко провів для дітей відео урок з історії виникнення та проведення Олімпійських ігор, ознайомив з основними олімпійськими символами і традиціями, розповів про олімпійських чемпіонів України.

У рамках «Олімпійського чату» своїми секретами успішних виступів у великому спорті з учнями ділилися: майстри спорту України з важкої атлетики, чемпіони України Катерина Бугай і Вікторія Агаметова та чемпіон України з легкої атлетики Віталій Пархоменко.

Після спілкування з дітьми спортсмени обласної СДЮСШОР «Надія» важкоатлети Вікторія Петрова і Микола Пятишев та І-розрядник, учень Івано-Благодатненського НВК Денис Пономаренко під керівництвом тренера  Катерини Резінової продемонстрували як можна навчитися підіймати штангу набагато важчу за власну вагу атлета.

А завершився спортивний захід «Олімпійською вікториною», що провів для школярів головний спеціаліст обласного відділення НОК України Микола Аношкін. Діти сформували три команди та по черзі відповідали на запитання, змагаючись за звання кращого знавця олімпійського руху.

Всі юні учасники проекту #OlympicLab отримали сертифікати та сувеніри із символікою заходу від НОК України, а шкільна бібліотека поповнилася сучасною літературою на олімпійську тематику.

Медіа