«Тренування з зіркою» в Дружківці
05 Грудня 2019 Поділитися
«Тренування з зіркою» в Дружківці

3 грудня на льодовій арені «Альтаїр» в Дружківці Українська хокейна ліга, ТМ «Parimatch», ХК «Донбас» та відділення НОК в Донецькій області провели для уболівальників, представників ЗМІ та блогерів традиційний захід «Тренування з зіркою».

У ролі наставників виступили: Олімпійський чемпіон, який зіграв понад 1100 матчів в НХЛ, вихованець київського «Сокола» - Олексій Житник і чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ - Олександр Побєдоносцев. Компанію їм склали гравці основного складу ХК «Донбас» - Андрій Григор'єв, Олександр Качула і Денис Мостовий.

У цьому сезоні організатори розширили формат тренування - всі учасники поділилися на групи і в чотирьох різних зонах потренували силу кидка, точність удару, майстерність володіння шайбою, а також спробували себе в реалізації буллітів. Наставники провели серію льодових майстер-класів та навчили базовим хокейним вправам.

За словами організаторів цей унікальний проект за три сезони зробив український хокей ближчим до вболівальників та медіа.

По завершенню самі активні були відзначені подарунками в різноманітних номінаціях, а представники ТМ «Parimatch», УХЛ та ХК «Донбас» відповіли на питання журналістів та вболівальників, а також провели фото- та автограф-сесію.

  

  

Медіа