Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова стала кандидатом до Комісії атлетів МОК
05 Грудня 2019 Поділитися
Олімпійська чемпіонка Анастасія Коженкова стала кандидатом до Комісії атлетів МОК

Володарка олімпійського золота, чемпіонка світу та Європи з академічного веслування, заслужений майстер спорту України Анастасія Коженкова буде представляти нашу державу у виборах до Комісії атлетів Міжнародного Олімпійського Комітету.

Кандидатура української веслувальниці, надана за пропозицією  Національного олімпійського комітету України і Комісії атлетів НОК, разом ще 29 претендентами з різних куточків світу у 19 літніх видах спорту, була затверджена виконкомом Міжнародного Олімпійського Комітету 4 грудня в Лозанні.

Комісія атлетів  - це значуща складова МОК, яку з упевненістю можна назвати «голосом спортсменів» на світовій арені. Її головним завданням є гарантувати, що точка зору спортсменів залишається в основі рішень Олімпійського руху

Відзначимо,  що свого часу цей впливовий дорадчий орган очолював Олімпійський чемпіон і рекордсмен зі стрибків з жердиною, а нині президент НОК України і член Виконкому МОК Сергій Бубка.

«Для мене участь у виборах до одного з найважливіших органів світового олімпійського руху - велика честь. Я абсолютно розумію весь тягар відповідальності, який ляже на мої плечі. Сподіваюся, що зумію сповна скористатися можливістю гідно представити Україну як спортивну країну. Головний меседж моєї передвиборчої програми лежатиме в площині розвитку та підтримки дитячого спорту», - розповіла Анастасія Коженкова.

Хто стане «голосом атлетів» на наступні кілька років обиратимуть самі олімпійці під час Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо 2020 року. Спортсмени, обрані своїми колегами під час Ігор, змінять на посту 4 членів Комісії атлетів МОК на наступні 8 років.

Останнє в медіа