Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині присвятили українським захисникам
09 Грудня 2019 Поділитися
Легкоатлетичний турнір на Хмельниччині присвятили українським захисникам

На Хмельниччині відбулась відкрита першість Старокостянтинівської ДЮСШ і міста з легкої атлетики під девізом «Олімпійці серед нас» серед юнаків і дівчат 2006 року народження і молодших, присвячена воїнам АТО,ООС. Змагання проходили за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області.

Позмагатись з однолітками у чотирьох дисциплінах (біг на 60, 800 м, стрибках у висоту та довжину) на бігових доріжках та секторах манежу міської  ДЮСШ прибуло 120 учасників, які представляли : Ізяславську, Полонську, Шепетівську, Нетішинську, Славутську  та  Старокостянтинівську ДЮСШ з Хмельниччини і дві команди з міста  Хмільник Вінницької області. 

На урочистому відкриті  заходу юних спортсменів привітали почесні гості: міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук, начальник управління освіти Анатолій Пасічник, завідувач відділом з питань фізичної культури та спорту Іван Сторожук, учасники бойових дій в зоні АТО,ООС Юрій Ригайло та Олександр Крижанівський.

У своїх виступах гості висловили впевненість, що реконструкція легкоатлетичного ядра місцевого стадіону, котра перебуває на завершальному етапі, дасть змогу юним спортсменам примножити вагомі досягнення титулованих вихованців спортшколи попередніх років, зокрема знаних олімпійців Анатолія Бондарчука, Андрія Соколовського, Віктора Черниша

У ході проведення турніру з найкращого боку проявили свої здібності  ряд перспективних легкоатлетів, серед яких все ж виділялись переможці у трьох дисциплінах: Петро Венгерець ( біг на 60 м,800м,стрибки у довжину)  з Нетішина та Олександра Ващук (біг на 60м,стрибки у висоту та довжину) зі Старокостянтинова.

Всі призери змагань були нагороджені дипломами, медалями та солодощами, а чемпіони ще й кубками і призами від організаторів.

Медіа