Відбулось підсумкове засідання комісії НОК «Інновації в спорті»
09 Грудня 2019 Поділитися
Відбулось підсумкове засідання комісії НОК  «Інновації в спорті»

9 грудня в Олімпійському домі за участю президента НОК України Сергія Бубки на чолі з співголовами Комісії – відомим науковцем Володимиром Платоновим та видатним кардіохірургом Іллею Ємцем відбулося засідання комісії НОК «Інновації в спорті».

Володимир Платонов окреслив необхідні шляхи підготовки спортсменів елітної групи на останньому етапі підготовки до участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, необхідності зосередженості саме на результаті виступів на Іграх. З огляду на це також важливим для підготовки тренерів став цикл семінарів, проведених протягом 2019 року в Дніпрі та Харкові, а також у Чернігові, який відбудеться на наступному тижні. Заплановано, що такі семінари наступного року проводитимуться співробітниками Олімпійського інституту НУФВСУ за напрямками підготовки тренерського складу, спортивної психології, нутриціології, історії олімпійського руху тощо.

Ілля Ємець наголосив на важливості кардіологічного супроводу атлетів та, зокрема тих, хто претендує на медалі і попадання у фінали Ігор, налагодженні ефективного зв’язку спортсмен-лікар-тренер.

У підсумковому слові Сергій Бубка відзначив активну та результативну роботу Комісії та її очільників. 

«За ініціативи НОК та підтримці Комісії вдало впроваджується наша спільна програма з партнерським науковим парком «Кардіо плюс» щодо поглибленого медичного обстеження провідних олімпійців країни. Близько 100 провідних спортсменів-кандидатів до Олімпійської команди України на Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020 у супроводі фахівців НОК та висококваліфікованих науковців і медиків вже пройшли таке обстеження», - наголосив Сергій Бубка.

Президент НОК акцентував увагу присутніх щодо проведених за ініціативою Володимира Платонова серії семінарів у різних регіонах України для тренерів, що були присвячені розвитку олімпійського спорту та системі підготовки спортсменів. Лекторії, які відбулися в Дніпрі та Харкові, вже отримали високі відгуки, тож Сергій Бубка висловив сподівання, що й наступні проекти та починання Комісії будуть не менш успішні.

Підводячи підсумки діяльності Комісії у 2019 році, учасники засідання обмінялися думками щодо перспектив напрямів роботи органу на наступний олімпійський рік, підсумували результати роботи центру підвищення кваліфікації та перепідготовки НУФВСУ у поточному році, розглянули також основні напрямки діяльності Олімпійського інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України тощо.

Медіа