В Ужгороді пройшов ювілейний турнір з футзалу пам’яті Олімпійського чемпіона Йожефа Беци
10 Грудня 2019 Поділитися
В Ужгороді пройшов ювілейний турнір з футзалу пам’яті Олімпійського чемпіона Йожефа Беци

В Ужгороді завершився Х Всеукраїнський благодійний турнір Кубок НОК України 2019 з футзалу пам’яті Олімпійського чемпіона Йожефа Беци. У цьогорічному розіграші взяли участь 25 колективів: 16 команд U-11 (2009-2010 р.н.) та 9 аматорських команд.

Першими за свій трофей почали боротьбу юні спортсмени. Спочатку ігри проходили в групах, далі чвертьфінальні зустрічі та півфінали, за якими настала черга фіналу. Другий рік поспіль святкує перемогу команда з ужгородщини «Зінедін 1» (Баранинці), гравці якої обіграли господарів турніру СДЮСШОР 2009 (Ужгород) з рахунком4:3. Команда «Сузір’я» (Свалява) – бронзові призери змагань.

Традиційно, вслід за дитячим турніром, стартували змагання дорослих футзальних колективів. Як і минулі роки, бажаючих взяти участь було багато  - і не тільки із Закарпаття, а й з Донеччини, Луганщини, Львівщини, Херсонщини, Хмельниччини, Житомирщини та Київщини. Переможцем ювілейного турніру з стала команда «Світ Тепла» (В. Коропець). На другому місці команда «Беркут» (Мукачево), а на третьому – « МЕДЕЯ» (Оріховиця).

На урочистому нагородженні голова Асоціації футзалу Закарпаття Денис Близнець, представник відділення НОК України у Закарпатській області Анатолій Плєханов вручили переможцям та призерам дипломи, медалі, кубки й призи від партнерів і спонсорів заходу.

Медіа