Сергій Бубка привітав учасників чемпіонату світу з хокею з шайбою U-20
13 Грудня 2019 Поділитися
Сергій Бубка привітав учасників чемпіонату світу з хокею з шайбою U-20

Вже втретє українська столиця приймає хокейну першість світового рівня. На цьому наголосив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка 12 грудня під час старту відбіркових поєдинків чемпіонату світу з хокею з шайбою U20 у дивізіоні ІВ.

Позмагатися за путівку до дивізіону ІА до київського Палацу спорту прибули збірні команди Франції, Італії, Польщі, Угорщини, Естонії та, звісно, господарі турніру - збірна України

«Дуже приємно, що сьогодні наша країна відіграє велику роль в міжнародному спортивному русі. Гарним підтвердженням служить довіра міжнародної спільноти та надання права нашій країні на проведення престижних спортивних заходів», - підкреслив керманич НОК України.

«У 2017 році відбувся чемпіонат світу у дивізіоні 1А, у 2018-му – молодіжний чемпіонат світу U-18 у дивізіоні 1В. Переконаний, що цей молодіжний чемпіонат світу пройде також на високому рівні й учасники змагань зможуть сповна відчути відкритість та гостинність української нації та нашої столиці.»

Користуючись нагодою, Сергій Бубка висловив подяку за популяризацію виду спорту в країні Федерації хокею України на чолі з Анатолієм Брезвіним. Він також відзначив, що минулого року наша юніорська команда здобула перемогу на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ і підвищилася у класі. Майже 80% тієї команди нині представлені вже у складі молодіжної збірної:

«Цьогоріч хлопцям треба повторити успіх вже у наступній віковій категорії. Якщо казати на перспективу, то ми дуже хочемо побачити українську команду з хокею знову на Олімпійських іграх. Бажаю нашим спортсменам успіхів на домашньому чемпіонаті, а глядачам захоплюючого спортивного шоу, й  чудових приводів для радості та гордості за український хокей!»

Свої вітання та побажання вдалої гри учасникам турніру також адресували: заступник міністра культури, молоді та спорту Володимир Шумілін, голова Київської міської державної адміністрації, Київський міський голова Володимир Кличко, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін та спостерігач арбітражу чемпіонату Боб Ніколсон.

Перший день чемпіонату завершився видовищними льодовими баталіями між збірними України та Угорщини.

 

Медіа