Олімпійський рух запалює серця школярів Вугледару
13 Грудня 2019 Поділитися
Олімпійський рух запалює серця школярів Вугледару

Учні загальноосвітніх закладів міста Вугледар, за сприяння Відділення НОК України в Донецькій області, долучилися до низки спортивних заходів, метою яких є сприяння активному та здоровому способу життя, пропаганда олімпійських принципів і цінностей.

Вранці для найменших школярів навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», загальноосвітньої школи №2 І-ІІI ступенів та навчально-виховного комплексу «Мрія» провели свято здоров’я в рамках всеукраїнського проєкту #Do like Olympians, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

До учнів завітали вихованці Донецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу» під керівництвом заслуженого тренера України Віталія Болдирєва. Після перегляду показових виступів спортсменів школярі приєдналися до захопливої розминки, яку провела чемпіонка світу та Європи Вікторія Булигіна, та проявили здібності в різноманітних елементах рухової активності. Найактивніших учасників заходу відзначили подарунками та сувенірами від Відділення НОК України в Донецькій області.

Відзначимо, що в рамках проекту НОК України «Олімпійський куточок», усі заклади загальної середньої освіти міста Вугледар отримали комплекти олімпійської та художньої літератури, які передав представник регіонального відділення НОК Роман Караваєв.

Продовжився спортивний день на майданчику біля культурно-дозвіллєвого центру міста Вугледар, куди завітав регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя». Близько 370 школярів та юних спортсменів стали учасниками запальної руханки, добре розігрівши м’язи та отримавши заряд бадьорості й позитиву.

Міський голова Андрій Сілич наголосив, що у Вугледарі приділяють особливу увагу популяризації рухової активності, залучення населення до занять фізичною культурою та спортом, і передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя» представникам Селидового.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада в місті Покровськ, 2 грудня естафету прийняв Маріуполь, а до весни 2020 року до нього також планують долучитися в Бахмуті, Добропіллі, Дружківці, Краматорську, Лимані, Мирнограді, Слов’янську.

Медіа