Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення
13 Грудня 2019 Поділитися
Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення

У 2019 році виповнюється 29 років заснування Національного Олімпійського комітету України та 70 років створення кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

З цієї нагоди Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, як один з провідних спортивних педагогічних вузів, спільно з Тернопільським обласним відділенням НОК України і Олімпійською академією України провели третій регіональний науково-методичний семінар «Олімпійський рух на теренах Західної України – минуле та сьогодення».

Зацікавленість взяти участь у зібранні виявили  понад 60 науковців, які представили доповіді за проблематикою Олімпійського руху.

До учасників науково-методичного семінару листом звернувся президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка. У своєму звернені він зазначив, що питання олімпійського руху, його історії, фізичного виховання та спорту відіграють особливу, адже напряму пов’язані зі здоров’ям людей, розвитком їхньої фізичної активності і здорового способу життя.

«Олімпізм – це не лише важливі перемоги у спорті вищих досягнень, але й популяризація олімпійських цінностей, здорового способу життя серед молоді, яка завтра перехопить у нас естафету з побудови успішної європейської України. У цьому контексті проведення подібних форумів, що об’єднують професіоналів у галузі фізичного виховання та олімпійського руху, є консолідуючим стимулом для вироблення ефективних рішень, спрямованих на зміни у суспільній свідомості про збереження здоров’я, розуміння можливостей професійного та масового спору», - йшлося у зверненні очільника НОК України.

Перед учасниками семінару з вітальним словом виступив ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка професор Богдан Буяк.

Загалом семінар пройшов у творчому конструктивному руслі. Проведення побідних наукових форумів вселяє надію на те що співпраця науковців та практиків в змозі призвести до якісних змін у фізичній культурі, спорті та олімпійській освіті. 

 

Медіа