Перша представниця української діаспори в складі НОК подякувала Олімпійській родині
17 Грудня 2019 Поділитися
Перша представниця української діаспори в складі НОК подякувала Олімпійській родині

Вперше делегати ХХXIV Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету прийняли рішення щодо включення до складу членів НОК України відомої діячки закордонного українства Ларису Барабаш-Темпл, яка зробила вагомий особистий внесок у міжнародне визнання та подальший розвиток національного олімпійського руху, всебічну підтримку підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських іграх, зміцнення зв’язків закордонних українців з Україною шляхом поширення олімпійських ідей та здорового способу життя.

В свою чергу, новообраний член НОК висловила глибоку вдячність Олімпійський родині України.

«Я щиро рада вітати всіх і подякувати президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці, всім членам НОК України, всім співробітникам цієї поважної організації за так високу оцінку моєї скромної діяльності та надану мені честь, - обравши мене членом Національного олімпійського комітету України. Розглядаю це обрання мене на таку відповідальну позицію, як високу оцінку діяльності всієї без винятку української діаспори і я вдячна всім і кожному, з якими мала честь працювати весь цей час.

Від початку незалежності України і донині, всі ці роки створення і розбудови олімпійського руху, розвитку фізичної культури і спорту в Україні, ми - українці США, Канади і всіх країн де існує українська діаспора, були поруч з вами, допомагали і словом, і ділом. Разом ми зуміли багато чого досягти. Цей час був непростим, але цікавим, насиченим і результативним для мене і для всіх, хто реально допомагав і підтримував. Сподіваюся що і в майбутньому на нас чекає не менш плідна співпраця у повній всебічній підтримці та презентації успіхів українського спорту в світі», -  відзначила у своєму зверненні до членів НОК України Лариса Барабаш-Темпл.

 

Медіа