Львівщина нагородила кращих спортсменів осені
24 Грудня 2019 Поділитися
Львівщина нагородила кращих спортсменів осені

У Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулося засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області та звітні збори Олімпійської ради Львівщини за підсумками 2019 року. Їх провів голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський. У рамках цих заходів відбулося відзначення найкращих спортсменів вересня, жовтня і листопада 2019 року на Львівщині.

Вересневим лауреатом обрано одного з найкращих вихованців школи кульової стрільби Львівщини – чемпіона Європи та світу, володаря Олімпійської ліцензії-2020 Павла Коростильова. Павло став мультимедалістом чемпіонату Європи з кульової стрільби з малокаліберної зброї, який упродовж 14 - 23 вересня 2019 року тривав у м. Болонья (Італія). Львів’янин виборов 8 медалей, з яких 3 найвищого ґатунку - у стрільбі зі стандартного пістолета на 25-метровій дистанції у особистій першості, у командній стрільбі зі стандартного пістолета на 50 метрів і з револьвера на 25 метрів. Відповідно Заслужені тренери України: Сергій Коростильов, який тренує Павла змалку, та ще один наставник спортсмена - Олександр Камінський, стали найкращими тренерами місяця.

Велосипедистка Олена Старікова названа найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня та листопада 2019 року. У жовтні вона стала дворазовою медалісткою чемпіонату Європи з велотреку в Апелдорні (Нідерланди). Львів’янка  здобула «срібло» в індивідуальному спринті та «бронзу» в гіті (гонці зі стартом з місця на 500 метрів). А на традиційному щомісячному голосуванні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області в листопаді, було належно оцінено «бронзу» Олени Старікової в індивідуальному спринті на другому етапі Кубка світу з велоспорту на треку, що проходив з 8 до 10 листопада в Глазго (Велика Британія). Відтак, найкращим тренером в жовтні та листопаді 2019 року став особистий наставник Олени - Євген Болібрух.

За досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м.Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Олександру Ткачу - тренерові чемпіонки Європейських ігорр з вільної боротьби Юлії Ткач.

Також було відзначено лауреатів обласного конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська-2019».

Ними зокрема виявилися: Номінація «Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)» - Тижневик «Вісник» (Червоноград).

Номінація «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» - Творча робота «Шкільні батли». Сезони 2-3. Естафетно-інтелектуальні змагання. ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (Львів). Директор: Ольга Цап, керівник: Віталій Ковела, ведучі: Михайло Коренев, Орест Ткач.

Номінація «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма - Радіо FM Галичина. Радіожурналісти Святослав Драбчук, Мирослав Височанський.

Номінація «Найкраще електронне видання» - Інтернет-портал «Панорама production» (Львів), журналістка Марія Шпира, керівник інтернет-порталу: Василь Старецький.

Номінація «Найкращі спортивні журналісти» - Тележурналістка Софія Козаренко - авторка телевізійного спортивного проєкту "Правда. Спорт"; телеканал НТА, м. Львів.

Номінація: Дебют в спортивній журналістиці (відзнака імені відомого спортивного журналіста Олександра Мащенка) - Журналіст Тарас Жеребецький – медіакомпанія Гал-Інфо: Агенція інформації та аналітики (Львів).

Номінація: За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в П Європейських Іграх 2019 року в м. Мінськ (Білорусь) - Офіційний сайт відділення НОК України у Львівській області: 

У рамках заходу також відбулося представлення спортсменів і тренерів Львівщини, які репрезентуватимуть збірну Україну на третіх зимових Юнацьких Олімпійських Іграх (9-22 січня, Швейцарія, Лозанна). Окрім того, присутні проголосували за введення до складу Олімпійської ради Львівщини таких осіб: Стрижик Юрій Романович, Маслюк Андрій Богданович, Гаврих Ярослав Теодорович, Копитко Юрій Богданович, Гагалюк Богдан Миколайович і Собко Іван Михайлович.

А в паузах між нагородженнями до Дня Святого Миколая Фольклорний вокальний ансамбль «Джерело» (керівник Неоніла Грищенюк) дарував мистецькі вітальні подарунки присутнім.

Насамкінець присутнім продемонстрували відеоролик зі звітом відділення НОК у Львівській області про проведену роботу у 2019 році. Завершилась урочистість спільним фото.

Останнє в медіа