У Сумах відбулись змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого
26 Грудня 2019 Поділитися

Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого зібрали спортсменів з 8 областей України. На турнір у Суми, що проходив за підтримки Національного олімпійського комітету України, позмагатися за нагороди прибули 111 учасників.

Успішним завершення року стало для спортсменів зі Східного Центру олімпійської підготовки -  Валерія Шоломіцька, ставши чемпіонкою серед дівчат U18 на дистанції 3000 метрів, та Едуард Забуженко, здобувши перемогу серед чоловіків U23 на дистанції 5000 метрів, оновили національні рекорди.

Тарас Корецький фінішував першим на дистанції 5000 метрів у категорії U18. Серед юніорів U20 перемогу на цій дистанції здобув Дмитро Медведюк.

Аліна Ткач краща серед юніорок U20 на дистанції 5000 метрів. На цій же дистанції Юлия Балим стала чемпіонкою серед жінок U23.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями, грамотами, а також олімпійськими сувенірами від НОК України