Регіональні відділення НОК Донецької та Луганської областей провели спільний круглий стіл
27 Грудня 2019 Поділитися
Регіональні відділення НОК Донецької та Луганської областей провели спільний круглий стіл

У Краматорську відбувся спільний круглий стіл за участі представників регіональних відділень НОК Донецької та Луганської областей та обласних відділень Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Серед питань порядку денного присутні розглянули пропозиції щодо напрямків взаємодії та спільної діяльності регіональних відділень НОК України з обласними відділеннями КФВС МОН України щодо популяризації та розвитку Олімпійського руху. Окрему увагу приділили обговоренню Стратегії розвитку спорту і фізичної активності до 2032 року.

Під час зустрічі учасники підбили підсумки проведення змагань «Спортивна надія України» в 2019 році, розглянули пропозиції поширення географії участі областей України в цих змаганнях та введення нових видів спорту. Визначилися з напрямками роботи в наступному році та домовились про подальшу співпрацю для розвитку фізичного виховання, популяризації спорту та Олімпійського руху в Україні.

Нагадаємо, що 29 листопада 2018 року було укладено Угоду про партнерство та співпрацю між Донецьким і Луганським обласними відділеннями НОК України, в рамках якої і здійснюється спільна діяльність та взаємодія.

Медіа