Названо прапороносців юнацької команди України на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх
09 Січня 2020 Поділитися
Названо прапороносців юнацької команди України на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх

Сьогодні о 20:30 за київським часом в Швейцарії відбудеться відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які триватимуть до 22 січня.

Для юних учасників найпрестижнішого молодіжного форуму Планети церемонії відкриття відбудуться у двох містах – Лозанні та Санкт-Моріці, де й розташовані Олімпійські селища ЮОІ-2020.

Нагадаємо, у першій частині змагального періоду Ігор мешканцями Лозанни-2020 стали наші представники біатлону, гірськолижного спорту, хокею 3х3 та фігурного катання. В історичному Санкт-Моріці розташувалися наші спортсмени з санного спорту та скелетону.

Почесну місію нести український прапор на церемоніях відкриття зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2020 отримали найбільш титуловані члени нашої команди: бронзовий призер ХІV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю з біатлону Степан Кінаш та срібна призерка етапу Кубка світу серед дівчат із санного спорту Юліанна Туницька відповідно.

І Степан, і Юліанна зізналися, що для них - це велика несподіванка, але, разом з тим, й велика честь представляти рідну країну на відкритті престижного спортивного форуму.Пряма трансляція церемонії відкриття Ігор-2020 відбудеться на OlympicChannel.

Нагадаємо, ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться з 9 по 22 січня. Вони зберуть 1872 найкращих юних атлетів Планети віком 15-18 років, які протягом 13 змагальних днів розіграють 81 комплект нагород у 8 видах спорту та 16 дисциплінах.

Україна представлена на престижному старті 39 спортсменами, які виступатимуть у біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

Довідково:

У 2008 році Міжнародний Олімпійський Комітет започаткував проведення літніх та зимових Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ), які проходять кожні два роки. Їх головне завдання – через проведення спортивних змагань розширити культурну та освітню складову в кар'єрі молодого покоління спортсменів.

З метою об'єднання різних націй, зближення культур та традицій, окрім розіграшу нагород в індивідуальних дисциплінах, впроваджені змагання змішаних команд, які в боротьбі за медалі збирають в одній команді спортсменів з різних країн. У загальній кількості дисциплін на Юнацьких іграх мікст-змагання займають 25-30%.

Окрім цього юні учасники Ігор у цікавій формі отримують корисну інформацію про олімпійські цінності, важливість активного відпочинку та здорового способу життя, питання боротьби з допінгом тощо.

Літні Юнацькі Олімпійські ігри відбувалися в Сінгапурі (2010 рік), китайському Нанкіні (2014), аргентинському Буенос-Айресі (2018), зимові - в австрійському Інсбруку (Австрія) у 2012 році та в норвезькому Ліллехаммері (Норвегія) у 2016-му.

Медіа