Українські спортсмени отримали страховий захист на час змагань на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні
12 Січня 2020 Поділитися
Українські спортсмени отримали страховий захист  на час змагань на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні

39 спортсменів, які змагатимуться у 12 з 16 можливих дисциплінах на Юнацьких Олімпійських іграх-2020 в Лозанні, отримали страховий захист від Офіційного страховика Національного олімпійського комітету України – компанії «ІНГО Україна».

Українські спортсмени представлені у біатлоні, лижному двоборстві, хокеї 3х3, санному спорті, фігурному катанні, шорт-треці, стрибках на лижах, скелетоні, фристайлі, гірськолижному спорті, лижних гонках та сноубордингу.

 Спеціальна програма страхування враховує, зокрема, специфіку спорту та передбачає забезпечення в разі необхідності якісної та оперативної медичної допомоги.

 «25-річний досвід роботи на страховому ринку «ІНГО Україна» дозволяє компанії взяти на себе таку відповідальну роботу як організація медичної допомоги. Це честь для нас працювати в партнерстві з НОК і, як завжди, ми зробимо все можливе для страхової безпеки наших клієнтів та партнерів», - сказав голова правління страхової компанії «ІНГО Україна» Ігор Гордієнко. 

«Ми раді, що ми продовжуємо співпрацю з однією з провідних страхових компаній «ІНГО Україна»  - сказав президент НОК України Сергій Бубка.

Він також додав: «Ігри-2020 в Лозанні - це перший олімпійський крок для наших юних спортсменів. Звичайно, присутнє велике хвилювання  і необхідна впевненість. Тому така підтримка від наших партнерів - додатковий внесок у те, щоб юні українські олімпійці впевнено відчували себе на олімпійських аренах Лозанни». 

НОК та «ІНГО Україна» вже мають досвід ефективної взаємодії, реалізований під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі-2018, XIV зимового Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Сараєво-2019, ІІ Європейських ігор-2019 в Мінську, XV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю-2019 в Баку та І Всесвітніх пляжних ігор-2019 в Досі.

Довідково:

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. Команда ІНГО – це понад 700 співробітників у 22 філіях та інших компаніях Групи. «ІНГО Україна» є членом повним членом Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 13.12.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Акціонерна страхова компанія ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний». Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH.

Національний олімпійський комітет (НОК) створений 22 грудня 1990 року. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту. Членами МОК в Україні є Олімпійські чемпіони Сергій Бубка та Валерій Борзов. НОК України має угоди з відомими у світі компаніями, які підтримують олімпійський рух. Олімпійський комітет тісно співпрацює з понад 40 національними федераціями з олімпійських видів спорту та має регіональні осередки в усіх регіонах України. Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей. У 2013 році НОК України був визнаний одним з найкращих Олімпійських комітетів світу.Останнє в медіа