З нагоди ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор на льодовій арені Новояворівська відбулося дитяче спортивне свято
15 Січня 2020 Поділитися
З нагоди ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор на льодовій арені Новояворівська відбулося дитяче спортивне свято

Після урочистої церемонії підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України, що відбулося на святковій лінійці Львівського училища фізичної культури, на Льодовій арені міста Новояворівська (Львівська область) з нагоди проведення ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських Ігор відбулося захоплююче льодове спортивне свято.

З ініціативи обласних федерацій фігурного катання та хокею й за підтримки відділення НОК України у Львівській області, свої спортивні уміння  демонстрували юні фігуристи Яворівщини. Підтримати майбутніх олімпійців прийшли гравці ХК «Галицькі Леви», провідний біатлоніст України, Новояворівчанини Віталій Кільчицький, керівники відділення НОК України у Львівській області, федерацій фігурного катання, хокею, а також ровесники й батьки.

На думку організаторів, юних спортсменів та численних уболівальників, батьків, журналістів, які зібралися на новояворівській льодові арені, це спортивне свято стало своєрідною підтримкою для юнацької національної збірної команди України, яка до 22 січня ц.р. змагається в Швейцарії, а для самих учасників спортивного дійства – своєрідною підготовкою до відкритого чемпіонату Львівської області з фігурного катання «LVIV TROPHY», що планується провести в місті Новояворівську 25-26 січня 2020 року.

Медіа