Свято Олімпійського прапору та футзалу в Борисполі
10 Січня 2020 Поділитися
Свято Олімпійського прапору та футзалу в Борисполі

Двадцять футзальних дружин з 7 регіонів України, а це понад 200 учасників, взяли участь у відритому фестивалі м. Бориспіль серед приборкувачів шкіряного м’яча 2013-2014 років народження.

Організаторами «дошкільного свята  футзалу» стали Бориспільський центр спорту та ФЗН, Громадська організація «Академія футболу «Фаворит», місцева ДЮСШ та відділення НОК України у Київській області.
Безпосередньо баталії юних гравців проходили у спортивній залі ДЮСШ при шаленій підтримці багаточисельної аудиторії вболівальників з числа любителів футболу та батьків «головних учасників» цього спортивного видовища.

Кожна команда позмагалась своєю майстерністю зі своїми однолітками як мінімум у чотирьох двобоях. Ну, а переможених у цьому турніру не було. Всі гравці - переможці, незалежно від кінцевого результату своїх виступів. Кожен з них здобув гарний  досвіду спортивної боротьби, зробив ще один крок вперед у вдосконаленні футбольної майстерності.

У підсумку всі команди отримали від організаторів турніру пам’ятні кубки, а юні гравці – пам’ятні медалі. Зауважимо, що юним приборкувачам футзального м’яча було лише по 6 років. І цей фестиваль – є одним з перших кроків у великий світ спорту.

Ну і до того ж всі учасники яскравого футзального дійства «познайомились» з Олімпійським прапором. А ця подія відбулась під час урочистого підняття Олімпійського прапору у спортивному залі ДЮСШ з нагоди відкриття 9 січня 2020 року у Швейцарському місті Лозанні 3-х Зимових юнацьких Олімпійських ігор. Хто знає, може хтось з цих юних спортивних талантів у майбутньому і стане Олімпійським чемпіоном.

Медіа