Медалісти ЮОІ-2020: «Надзвичайно раді, що привеземо в Україну дві Олімпійські нагороди»
15 Січня 2020 Поділитися
Медалісти ЮОІ-2020: «Надзвичайно раді, що привеземо в Україну дві Олімпійські нагороди»

Новоспечені медалісти ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор з хокею 3х3 Володимир Трошкін, який виборов звання чемпіона, й Денис Пасько - віцечемпіон найпрестижнішого молодіжного форуму Планети прокоментували пресслужбі Національного олімпійського комітету України свій історичний здобуток.

«Емоції просто переповнюють. Ми надзвичайно раді , що привеземо в Україну дві Олімпійські нагороди. В Лозанні-2020 ми отримали надзвичайний досвід, адже грали з хлопцями з різних країн світу. Всі по-різному грають, мають різні техніки, знання. Протягом турніру моїй команді «Green» вдалося чудово зігратися, тож, ми отримали дуже гарний урок й головну нагороду – золоті медалі Юнацьких Олімпійських ігор. В цілому, на Іграх панує дуже класна атмосфера. Змагання організовані на найвищому рівні», - сказав Володимир Трошкін.

Денис Пасько відзначив: «Дійсно, переповнюють лише позитивні емоції та відчуття радості, гордості, адже нам вдалося вибороти олімпійські медалі. В турнірі брали участь хороші хлопці, було приємно не лише грати й обмінюватися досвідом на льоду, а й потоваришувати, знайти собі нових друзів по життю. Сподіваюся, що й надалі ми будемо підтримувати цю дружбу й спілкуватися після закінчення змагань».

Медіа