Сергій Бубка привітав медалістів зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні-2020
15 Січня 2020 Поділитися
Сергій Бубка привітав медалістів зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Лозанні-2020

Медальний день для українських спортсменів на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх завершився традиційною церемонією нагородження на Medals Plaza у самому центрі олімпійської столиці.

Нагадаємо, сьогодні в Лозанні-2020 юні українці вибороли повний комплект нагород.

Історичні «золото» та «срібло» на рахунку наших хокеїстів Володимира Трошкіна та Дениса Паська відповідно, які стали володарями високих титулів у дебютному на Юнацьких іграх турнірі з хокею 3х3. «Бронзу» здобула наша спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський, яка посіли 3 місце у змаганнях змішаних інтернаціональних команд.

Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка привітав наших медалістів. Зокрема, на сцені Medals Plaza саме він вручив нагороди медалістам змагань з фігурного катання.

Під час спілкування з юними атлетами видатний олімпієць побажав не зупинятися на досягнутому. Він висловив надію, що юні таланти продовжать наполегливо працювати над собою, рухаючись тільки вперед, а успіх в Лозанні стане гарним стимулом для великих перемог у дорослому спорті.

Медіа