Юні українці привезли повний комплект нагород з олімпійської Лозанни
16 Січня 2020 Поділитися
Юні українці привезли повний комплект нагород з олімпійської Лозанни

Сьогодні літаком зі Швейцарії до України повернулися частина української збірної, яка захищала синьо-жовті кольори на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, що тривають в Лозанні. У столичному аеропорту «Бориспіль» юних спортсменів зустрічали представники НОК України, національних федерацій, вихованці Броварського вищого училища фізкультури, колеги по видам спорту, рідні, друзі та близькі, а також представники ЗМІ.

У складі української делегації, яка прибула до Києва, - чемпіон ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх з хокею 3х3 Володимир Трошкін та його колега - віцечемпіон Ігор Денис Пасько.

Нагадаємо, вихованець Броварського вищого училища фізкультури у складі команди «Green», до якої увійшли представники з різних куточків нашої планети, здобув історичне золото у напруженій боротьбі з командою ще одного нашого співвітчизника -  криворожанина Дениса Паська.

Додому також прилетіли команди з біатлону та представники фігурного катання,  серед яких - бронзові призери у змаганнях змішаних інтернаціональних команд спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський. Дніпряни доклали максимальних зусиль аби їх команда «Vision» замкнула трійку призерів наймасштабнішого юнацького олімпійського форуму.

Від імені Олімпійської родини юних спортсменів на рідній землі з успішним виступом привітав  віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Микола Томенко.

«Повний комплект нагород – успішний результат, який подарував хвилини радості та гордості українцям. Своїми здобутками ви показали, що разом з біатлоном та фритайлом хокей та фігурне катання мають гарні перспективи», - підкреслив Микола Томенко.

За словами очільника Федерації хокею України Анатолія Брезвіна медалі Юнацьких Олімпійських ігор Володимира Трошкіна та Дениса Паська є історичними  для українського хокею, тож висловив сподівання, що вони стануть гарним фундаментом для подальшого його піднесення.

Подякував спортсменам за здобуті нагороди та за продовження традиції медальних здобутків на юнацьких спортивних форумах й віцепрезидент Федерації фігурного катання на ковзанах Даніль Амірханов.

У свою чергу, від імені Юнацької збірної щирі слова подяки усім вболівальникам та спортивній Україні за підтримку, яку відчували спортсмени знаходячись за тисячі кілометрів від домівки, висловив тріумфатор змагань Володимир Трошкін.

Втомлені, але щасливі спортсмени ділилися враженнями та планами на майбутнє.

«Про відпочинок зараз немає мови. Вже в суботу виходитиму на лід зі своєю командою проти столичних "соколів". Я щасливий, що здобув таку високу нагороду. Але ще є над чим працювати та прагнути. Тож не збавлятиму обертів», - розповів володар срібної нагороди хокеїст Денис Пасько.

А от танцювальний дует Анна Чернявська та Олег Муратов, які  зуміли покращити свій персональний результат, все ж матимуть кілька днів перепочинку, а опісля знов поринуть у змагальні баталії.  Як відзначили фігуристи, будуть втілювати здобутий досвід на домашніх аренах.

Боротьба ж за нагороди на аренах наймасштабнішого юнацького спортивного форуму в ЛОзанні триватиме до 22 січня. Продовжуємо вболівати за представників збірної України, які в змагатимуться в санному спорті, фристайлі, стрибках на лижах з трампліна, скелетоні, лижному двоборстві, сноубордингу, шорт-треці та лижних гонках.

Медіа