Гірськолижниця Катерина Шепіленко: «Щаслива бути серед найсильніших юних олімпійців Планети»
16 Січня 2020 Поділитися
Гірськолижниця Катерина Шепіленко: «Щаслива бути серед найсильніших юних олімпійців Планети»

На ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх, які тривають в Швейцарії, свої виступи завершили юні представники гірськолижного спорту.

Нагадаємо, що Україну представляли Катерина Шепіленко та Тарас Філяк, який, до речі, продемонстрував історичний результат: у дисципліні слалом він фінішував 23-м, що стало найкращим показником в історії виступів українських гірськолижників на ЮОІ.

Своїми враженнями від участі в найпрестижнішому молодіжному форумі з пресслужбою Національного олімпійського комітету України поділилися Катерина Шепіленко.

«Це для мене перший досвід виступу на змаганнях такого високого рівня. Дуже цікаво отримувати нові враження, змагатися з кращими юними спортсменами Планети. Завжди хочеться показати кращий результат. В Лозанні-2020 я намагалася відпрацювати на всі 100% своїх можливостей й навіть більше. Десь вийшло, десь не дуже, але це величезний досвід, який, я переконана, допоможе мені в подальшій кар'єрі», - сказала спортсменка.

«Чесно скажу, я мріяла потрапити на Юнацькі Олімпійські ігри-2020 ще з Ліллехаммера-2016. Тоді я слідкувала за змаганнями і розуміла, що хочу потрапити на них. Всі ці чотири роки я працювала для реалізації своєї мрії. Я мріяла і робила все, щоб досягти мети. Вірила в себе і, як бачите, я тут - в Лозанні-2020 серед кращих юних атлетів Планети. Я дуже щаслива», - зізналася Катерина.

«Атмосфера на Юнацьких іграх неймовірна! Всі спортсмени один одного підтримують. На наших змаганнях було дуже багато глядачів. Я відчувала потужну підтримку вболівальників. Це дуже круто. Щодо самої організації змагань, то все пройшло на високому рівні», - додала наша гірськолижниця.

Медіа