Олімпійське селище Лозанни-2020 зустрічає нових мешканців
16 Січня 2020 Поділитися

В Швейцарії продовжуються змагання ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

Вчора наступив, так званий, екватор змагань, свої виступи на престижному старті завершили наші представники гірськолижного спорту, біатлону, хокею 3х3 та фігурного катання. Усі вони вже сьогодні повернулися в Україну.

Нагадаємо, в Лозанні-2020 українці вибороли вже повний комплект нагород. Історичні «золото» та «срібло» на рахунку наших хокеїстів Володимира Трошкіна та Дениса Паська відповідно, які стали володарями високих титулів у дебютному на Юнацьких іграх турнірі з хокею 3х3. «Бронзу» здобула наша спортивна пара Софія Нестерова та Артем Даренський, яка посіли 3 місце у змаганнях змішаних інтернаціональних команд.

Сьогодні Олімпійське селище Лозанни-2020 зустріло своїх нових мешканців. Серед них українські представники лижних гонок, лижного двоборства, сноубордингу, стрибків на лижах з трампліну, фристайлу та шорт-треку. Усі ці спортсмени розпочнуть змагання вже у суботу, 18 січня.

«В Лозанну ми дісталися добре. Тут нас зустріла чудова тепла погода. Ще не встигли повністю вивчити Олімпійське селище, але з першого погляду все дуже класно. У нас є вихід на дах, де відкривається прекрасний вид на Швейцарію. Мені вже тут дуже подобається. Хочеться швидше спробувати лід і почати змагання», - сказала нам Тетяна Зарванська, яка виступатиме у шорт-треці.

Завтра, 17 січня, у боротьбу за медалі ЮОІ-2020 вступатимуть наші юні представники санного спорту, змагання яких проходить у Санкт-Моріці і які вже протягом тижня проходять адаптацію та проводять тренування на трасі Ігор.