У Харкові відбувся турнір зі стрільби з луку на призи Олімпійського чемпіона Віктора Рубана
17 Січня 2020 Поділитися
У Харкові відбувся турнір зі стрільби з луку на призи Олімпійського чемпіона Віктора Рубана

У стінах спортивного комплексу КУ ШВСМ Харківської обласної ради відбулися змагання зі стрільби з луку на призи Олімпійського чемпіона Віктора Рубана. Турнір дав старт комплексу заходів, які заплановані відділенням Національного олімпійського комітету України в Харківській області спільно із спортивними організаціями регіону в рамках поширення олімпійських цінностей та ідеалів, а також з нагоди проведення в 2020 році ХХХІІ Ігор Олімпіади в Токіо.

У  змаганнях  приймали участь 130 спортсменів з 5 областей України та Харківської  області. Серед учасників змагань  Олімпійський чемпіон Віктор Рубан та призери Олімпійських ігор Катерина Дубровіна (Сердюк) й Олександр Сердюк, які виборювали нагороди разом з майстрами  та початківцями у стрільбі з луку.

Підтримати колег на турнір завітали учасники Олімпійських ігор – стрільці з луку  Олександр Яценко та Вікторія Коваль, легкоатлетка Олександра Рижкова та представник ковзанярського спорту Сергій Приз.

За підсумками змагань весь п'єдестал пошани в категорії класичного лука серед чоловіків в особистому заліку зайняли харківські спортсмени: І місце - Леонід Дікань,    ІІ місце -  Олександр Сердюк, ІІІ місце – Артем Мелехов. Серед жінок у цьому ж виді програми також весь п’єдестал зайняли харківські спортсменки: І місце – Ірина Третьякова Ірина, ІІ місце – Катерина Дубровіна, ІІІ місце - Дар’я Павліченко.

Захід організовано відділенням НОК України в Харківській області спільно з управліннями у справах молоді та спорту ХОДА та Харківської міської ради, федерацією стрільби з луку област та колективом КУ СДЮШОР «Комунар».

Медіа